Біля міського пляжу таки з`явиться паркДо початку грудня тривало громадське обговорення подальшого майбутнього Молодіжного парку у Хмельницькому, а точніше, території у 2,2 гектара поблизу міського пляжу. Нагадаємо, громадськість міста почала бити на сполох після того, як головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області подало проектну документацію побудови там житла.Біля міського пляжу таки з`явиться паркДо початку грудня тривало громадське обговорення подальшого майбутнього Молодіжного парку у Хмельницькому, а точніше, території у 2,2 гектара поблизу міського пляжу. Нагадаємо, громадськість міста почала бити на сполох після того, як головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області подало проектну документацію побудови там житла.
Тим часом рятувальники відмовилися коментувати свою ініціативу, але після розголосу у пресі полишили ідею забудови території Молодіжного парку. Громадські активісти почали збирати підписи проти зміни цільового призначення земельної ділянки поблизу пляжу.

«Прихильники забудови “зеленої зони” зібрали 250 підписів, віддали головному архітектору, який хотів, аби земельна комісія погодилася винести проект рішення щодо зміни цільового призначення 31 земельної ділянки на сесію міської ради 25 грудня. І це з порушенням усіх норм, без скликання узгодженої комісії. Міський депутат Володимир Швець зумів вплинути на своїх колег, тому рішення нібито відклали», – розповідає голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Виговська.

За словами Тетяни Вікторівни, депутати можуть винести розгляд цього питання просто на сесії міської ради.

«На громадському обговоренні ми зібрали підписи проти забудови Молодіжного парку. Підписалися також депутати міської ради Олександр Симчишин, Володимир Швець та Олександр Скочеляс, який згодом змінив свою думку. Ми висловили свою позицію і з нею повинні рахуватися», – переконаний громадський діяч Степан Кушнір.

У прихильників забудови 2,2 гектара на вулиці Рибалка свої аргументи – за Молодіжним парком ніхто не доглядає, а грошей на його облаштування нема і не буде.

«На громадському голосуванні я підтримав громадську ініціативу, яка була проти забудови, але на той час у мене не було проекту. Молодіжний парк зараз – це декілька дерев і засмічена територія. Є ж ідея поєднати інтереси молоді, спорту, простих мешканців Хмельницького за рахунок будівельного бізнесу. Побудувати там п’ять будинків, а також для людей чотири спортивних майданчики та відкритий басейн. Парк буде, він нікуди не дінеться. Наразі ми готуємо проектну документацію і розробляємо механізми, які гарантували б втілення ідеї саме так, як ми бачимо», – коментує депутат Хмельницької міської ради Олександр Скочеляс.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього