Біля скандального будівництва у Хмельницькому стався розрив колектора
У Хмельницькому навіть попри аварію колектора забудовник не припинив незаконне зведення будинку на вулиці Проскурівського, проти якого ще з весни минулого року виступає місцева громада.Біля скандального будівництва у Хмельницькому стався розрив колектора
У Хмельницькому навіть попри аварію колектора забудовник не припинив незаконне зведення будинку на вулиці Проскурівського, проти якого ще з весни минулого року виступає місцева громада.

Так, розрив колектора на самій межі із будівельним майданчиком сталася два тижня тому. Основна версія причин поломки – зношеність мережі. Утім ще рік тому МКП «Хмельницькводоканал» не виявив проблем на цій ділянці.

«Були проблеми біля автомийки – за сотню метрів від нинішнього місця аварії. А саме ця ділянка була справною, жодних порушень чи відхилень не було», – розповів головний інженер МКП «Хмельницькводоканал» Станіслав Міхалець.

Чи пов’язана аварія із будівельними роботами, вирішуватимуть під час засідання комісії надзвичайних ситуацій.

Та в будь-якому випадку, забудовник мав зупинити роботи ще до початку зими, про що є відповідний припис. Утім представників ДАБІ не впускають на територію майданчика навіть із поліцією.

«Ми безліч разів марно намагалися потрапити на об’єкт. Будівництво мало зупинитися ще в листопаді», – пояснив керівник відділу контролю та інспекцій Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Максим Павлюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього