Богдан Боденчук – поет з Хмельниччини, що уже встиг стати частиною і Тернопільської літературної «тусовки». Разом з тим Богдан є активним учасником суспільного життя в Україні. Днями у нашій студії він розповів про те, чи відбулись зміни в країні після Майдану та про «брудну» політичну ситуацію в Україні

Богдан Боденчук: “Мені пропонували піти в оцей бруд”Богдан Боденчук – поет з Хмельниччини, що уже встиг стати частиною і Тернопільської літературної «тусовки». Разом з тим Богдан є активним учасником суспільного життя в Україні. Днями у нашій студії він розповів про те, чи відбулись зміни в країні після Майдану та про «брудну» політичну ситуацію в Україні.

«Я до політики відносився скептично, але починаючи з грудня місяця, коли твої знайомі стоять на Майдані і ти бачиш в телевізорі як їх б’ють. Тоді в тобі прокидається бунт: а чому вони стоять, а ти маєш сидіти вдома. Не скажу що я людина політична, хоч після всіх цих подій мені пропонували піти в оцей бруд. Але я відмовився.», – каже Богдан.

Нагадаємо, що Богдан Боденчук зайняв призове місце на поетичному конкурсі «Стоп Цензурі!». З віршем якраз про події Майдану. Деталі та вірш у виконанні Богдана далі на відео.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту