Бойовики терористичної організації “ЛНР” звинувачують у вбивстві свого командира Михайла Толстих “Гіві” військовослужбовців восьмого полку Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це заявив у п’ятницю так званий “міністр держбезпеки ЛНР” Леонід Пасічник, передає “Незалежний громадський портал” з посиланням на “Українську правду”.

“Є всі підстави вважати, що вбивство командира батальйону “Сомалі” Михайла Толстих з позивним “Гіві” сплановано у відділі контррозвідки СБУ і виконано фахівцями 8-го полку спеціального призначення”, – сказав Пасічник.

Раніше він заявив, що безпосереднім виконавцем вбивства “начальника управління Народної міліції ЛНР полковника” Олега Анащенко був військовослужбовець 8 полку спецназу ЗСУ майор Сергій Іванчук.

Пасічник заявив, що “в СБУ створено спеціальний відділ, який займається безпосередньо організацією диверсійно-терористичної діяльності на території Республік і Російської Федерації. Його очолює начальник департаменту контррозвідки СБУ полковник Сандурський Анатолій Вікторович, позивний “Хутір”, – розповів Пасічник.

“Ці люди несуть безпосередню відповідальність і за цей злочин, і за інші злочини, вчинені в “ЛНР”, “ДНР” і Російській Федерації, наприклад, в Криму”, – сказав він.

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної