Боксерів та тренерів Хмельниччини відзначили нагородами
У Міністерстві молоді та спорту України 5 червня відбулася урочиста церемонія нагородження українських боксерів, які здобули яскраві перемоги на передових світових змаганнях.Боксерів та тренерів Хмельниччини відзначили нагородами
У Міністерстві молоді та спорту України 5 червня відбулася урочиста церемонія нагородження українських боксерів, які здобули яскраві перемоги на передових світових змаганнях. В рамках церемонії нагородження Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, відзначив юніорську збірну України, жіночу команду у вікових групах юніорки та молодь та тренерський склад команд за вагомі здобутки на чемпіонатах світу та Європи, повідомляють у прес-центрі Хмельницької обласної федерації боксу.

Серед нагороджених – Президент Хмельницької обласної федерації боку Андрій Чумаков та його вихованець, Чемпіон Європи Аркадій Карцан.
Боксерів та тренерів Хмельниччини відзначили нагородами
Під час свого виступу перед боксерами Ігор Жданов відзначив: «Я пишаюся кожним з вас, вся Україна пишається вами! Вже сьогодні у зовсім юному віці ви здобуваєте перемоги та прославляєте Україну на провідних світових та Європейських змаганнях, що, я впевнений, буде для вас надійним фундаментом та стимулом для майбутніх перемог»

Щиро вітаємо з заслуженою нагородою та очікуємо нових перемог.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення