Борги українців за ЖКП стрімко зростають
Впродовж останніх місяців в Україні стрімко погіршується рівень оплати за житлово-комунальні послуги серед населення, відповідно примножується заборгованість, повідомляє Україна комунальна.Борги українців за ЖКП стрімко зростають
Впродовж останніх місяців в Україні стрімко погіршується рівень оплати за житлово-комунальні послуги серед населення, відповідно примножується заборгованість, повідомляє Україна комунальна.
Протягом 11 місяців 2014 року (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь) населенням країни було сплачено за ЖКП 31,6 млрд грн. Це 93,9% нарахованих за цей період сум.
Борги українців за ЖКП впродовж січня-листопада 2014 року зросли до 13,696 млрд грн. Це вже зараз на 1,2 млрд грн більше ніж за підсумками 12 місяців 2013 року з урахуванням АРК і м. Севастополь. Нагадаємо, тоді населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 12,53 млрд грн.
Цікаво, що нарощувати заборгованість українці почали з серпня 2014 року, до того часу – з березня – спостерігався зворотний процес: рівень оплати за житлово-комунальні послуги перевищував 100% нарахованих сум і борги населення танули.
Найнижчий рівень оплати за житлово-комунальні послуги протягом 11 місяців 2014 року з травня фіксується у Донецькій, Луганській та Харківській областях.
За даними Держстату, у січні–листопаді 2014 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 1,36 млн сімей, що на 14% менше ніж у січні–листопаді 2013 року. Призначено субсидії -1,14 млн сімей, що становило 83,8% від загальної кількості родин, які звернулися за субсидіями. Порівняно з відповідним періодом 2013 року кількість родин, яким призначено субсидії, зменшилась на 22,9%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього