Боротьба за Хмельницький протезний завод

Щодня наші військові отримують важкі поранення кінцівок на буремному Сході. Більшість з них, назавжди залишаються інвалідами та потребують якісного протезуванняБоротьба за Хмельницький протезний завод

Проблему закриття Хмельницького протезного заводу обговорювали на засіданні громадських організацій з головою комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерієм Сушкевичем. Голова комітету вважає, усе робиться задля того, аби якомога більше наповнити власні кишені чиновників.
Щодня наші військові отримують важкі поранення кінцівок на буремному Сході. Більшість з них, назавжди залишаються інвалідами та потребують якісного протезування. Проте, замість того, аби підтримати вітчизняні протезні заводи міністерство соціальної політики вирішило взагалі їх закрити. Хмельницький завод рішення про закриття чекає з дня на день. Проте, незважаючи ні на що, продовжує працювати й надалі.
Аби втримати Хмельницький завод у державній власності обласна адміністрації звернулась з цією проблемою у комітет Верховної Ради. На що тримала позитивну відповідь.

Голова комітету Верховної Ради Валерій Сушкевич наголосив, що Хмельницький протезний завод є одним з найкращих в Україні. Також тут є унікальний реабілітаційний центр. А закриття таких установ – це суттєве наповнення власних кишень деяких чиновників.
Відтак Валерій Сушкевич пообіцяв, що докладе максимум зусиль, аби один з найкращих підприємств Хмельниччини залишився державним.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього