Зі Сходу до рідного Хмельницького повернулися кілька бійців добровольчого батальйону «Айдар». Один з захисників Батьківщини розповів про бойові будні підрозділу
Боєць "Айдару": отримали танки, хай ворог начуваєтьсяБоєць "Айдару": отримали танки, хай ворог начувається
Зі Сходу до рідного Хмельницького повернулися кілька бійців добровольчого батальйону «Айдар». Один з захисників Батьківщини розповів про бойові будні підрозділу.

Батальйон «Айдар» по праву вважається однією із найбоєздатніших одиниць сил АТО. Нині він нараховує близько тисячі добровольців, а тому є фактично полком. У його складі воює кілька десятків подолян. «Айдарівці» запевняють, що захопили в полон кількох десантників Псковської дивізії – еліту російської армії.

За весь час бойових дій на Сході «Айдар» втратив близько півсотні бійців, у тому числі двох подолян. Це нетішинець Сергій Карпенко і Павло Стрельчук, родом із Кам’янця-Подільського, які загинули в липні. Після значних втрат добровольчі батальйони підсилили бронетехнікою, і навіть танками.

На відміну від інших підрозділів АТО, найвідомішим бійцем батальйону стала жінка. Це Надія Савченко, яка у червні потрапила в полон. Українським дипломатам ніяк не вдається витягнути її з рук так званого російського правосуддя. Хмельничани вкотре підтримали захисників України. Небайдужі зібрали майже 10 тисяч гривень. Уже найближчим часом закуплять теплий одяг , взуття, а також кевларові шоломи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього