На Хмельниччині рекомендуватимуть підприємцям підтримати вітчизняного товаровиробника та бойкотувати товари російського виробництва.
Бойкот російському – на Хмельниччині влада просить підприємців маркувати товари з РосіїНа Хмельниччині рекомендуватимуть підприємцям підтримати вітчизняного товаровиробника та бойкотувати товари російського виробництва.
Бойкот російському – на Хмельниччині влада просить підприємців маркувати товари з Росії

Відповідний лист головам РДА та міст області надіслав перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин.
– За сприяння місцевих органів влади у Полтавській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та інших областях масштабно організовано роботу щодо захисту національних інтересів у сфері торгівлі в частині маркування товарів російського походження, – пояснює посадовець. – З метою захисту інформаційної безпеки держави на території області просимо підтримати патріотичні дії наших співвітчизників та рекомендувати керівникам (власникам) закладів торгівлі відповідних адміністративних територій розглянути можливість запровадження спеціального помітного маркування товарів російського походження або у будь-який інший спосіб, який би виділяв російські товари від інших.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього