Браконьн'єр з Летичева виловив більше 30 кілограмів сріблястого карася
Житель Летичівського району за допомогою сіток виловив більше 30 кілограмів сріблястого карася на суму понад 3,5 тисяч гривень.Браконьн'єр з Летичева виловив більше 30 кілограмів сріблястого карася
Житель Летичівського району за допомогою сіток виловив більше 30 кілограмів сріблястого карася на суму понад 3,5 тисяч гривень.
Під час відпрацювання на Щедрівському водосховищі річки Південний Буг працівники Летичівського райвідділу міліції затримали чергового браконьєра. Житель села Горбасів здійснював вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову — рибацьких сіток довжиною понад 100 метрів, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

У правопорушника працівники райвідділу вилучили дерев’яний човен, 116 метрів рибацької сітки та понад 200 рибин сріблястого карася вагою більше 30 кілограм та вартістю 3,5 тисячі гривень.

Слідчим відділенням Летичівського РВ УМВС України в Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України, яке карається штрафом від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього