12 вересня у ТРЦ Оазис відбулося святкування першої річниці, першого дня народження брендового магазину елітної шкіряної галантереї WITTCHEN
Брендовий магазин WITTCHEN відсвяткував свій перший день народженняБрендовий магазин WITTCHEN відсвяткував свій перший день народження
12 вересня у ТРЦ Оазис відбулося святкування першої річниці, першого дня народження брендового магазину елітної шкіряної галантереї WITTCHEN. Ідея відкриття магазину пов’язана з професійним кредо бренду WITTCHEN: «Створено з любов\’ю і творчістю людьми для людей».Директор магазину Артур Данилевський зацікавився брендом через його унікальність, яка полягає в процесах оброблення шкіри, а головне – дотримання технології HANDMADE- ручної обробки та пошиття виробів. Оскільки виробами шкіряної галантереї високої якості Хмельничани, у своєму ж місті, не могли себе побалувати народився магазин WITTCHEN, єдиний офіційний дистриб’ютор, представник бренду у Хмельницькій області, шматочок Європи, Європейської якості виробів та обслуговування у нашому місті.
Безпосередньо бренд WITTCHEN з\’явився на Європейському ринку виробів з натуральної шкіри в 1990 році, його засновник та єдиний дизайнер АнджейВіттхен. Зараз WITTCHEN – лідер європейської шкіряної галантереї, імперія стилю та елегантності, вироби бренду красиві, зручні та довговічні.
Отже, чим же насправді такі хороші шкіряні вироби WITTCHENз характерним логотипом «корона і леви»? Прихильники цього бренду цінують його за елегантний стиль з розряду «на всі часи», найвищу якість італійської шкіри, відмінну обробку, яка заключається в процесі дублення шкіри хромовими солями. А ще, що важливо, – за вміння кожен сезон створювати свою чітку концептуальну лінію, в основі якої, лежить класика і традиції форм,які дизайнер вміло та свіжо інтерпретує. Майстри WITTCHEN застосовують тільки найякіснішу ексклюзивну італійську шкіру, яка завдяки особливим методам обробки набуває благородний блиск і запах. Палітра природних відтінків додатково підкреслює натуральність виробів. WITTCHEN – колекції шкіряних аксесуарів на будь-який смак представлена у декількох колекціях, шкіра у них відрізняється обробкою. Наприклад, колекція Italyпроходить процес дублення хромовими солями 6 місяців, Arizona– 9 місяців, гордість бренду колекція DaVinci– 12 місяців обробки шкіри і тільки через рік з обробленої шкіри сильні чоловічі руки шиють вручну вироби бренду WITTCHEN. Товарна лінійка представлена широким асортиментом виробів – гаманці, візитниці, ключниці, сумки, рукавички, парасольки задовольнять будь-яке Ваше побажання.
Брендовий магазин WITTCHEN відсвяткував свій перший день народження
Бренд спеціально розробив кілька ліній продукції, покликаної зробити Ваші мандри якомога комфортнішими. До ваших послуг зручні, місткі і міцні валізи, сумки для ноутбука, несесери та дорожні косметички.
Окремої уваги варті ремені. Цей популярний аксесуар бренд обігрує за допомогою оригінального та різноманітного дизайну. Пряжки – справжні витвори мистецтва, над якими працюють кращі італійські виробники. Кожна модель служить проявом індивідуальності та краси.
Кожен виріб має індивідуальний код підтвердження якості та оригінальності виробу на сертифікаті підтвердження якості, також магазин надає гарантію строком 2 роки на вироби бренду. Гнучка система знижок та отримання дисконтних карт, можливість виконання індивідуального замовлення на вироби бренду – усе це на першому поверсі ТРЦ Оазис в магазині WITTCHEN, режим роботи магазину – щоденно з 10:00 до 21:00, телефон 097 309-46-76.
Якось Коко Шанель сказала: «Мода проходить, але стиль залишається». Якщо Ви хочете залишитися зі стилем, тоді Вам саме до WITTCHEN!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього