На 213 «броників» витратили більше мільйона

Бронежилети за «обласні гроші» нарешті доїхали до військовихБронежилети за «обласні гроші» нарешті доїхали до військових
Бронежилети за «обласні гроші» нарешті доїхали до військових

Для придбання бронежилетів для військової частини А 3730, що у Шепетівці, з обласного бюджету виділили 1 мільйон 700 тисяч гривень. Замовляли бронежилети на українському підприємстві, яке виготовляє їх також для Міністерства оборони. Ціна одного – 5 600 гривень.

«Ми очікували, що отримаємо жилети набагато швидше, але постійно виникали проблеми через розмитнення окремих їх частин. Наразі привезли лише 30 штук, решту доставимо найближчим часом», – пояснює заступник голови ОДА Ігор Хитрук.

Придбані бронежилети четвертого класу захисту, мають вагу 10 кг. За словами заступника начальника військової частини Віктора Шаєнка, вони дуже зручні.

«Такий жилет набагато сучасніший від тих, що ми мали раніше. Він захищає від куль довгоствольної вогнепальної зброї – з автомата, гвинтівки, а також від осколкових поранень. Може витримати до п’яти попадань, що сьогодні є надзвичайно важливо», – пояснює Віктор Анатолійович.

Вже сьогодні бронежилети відправлять у зону АТО, де на них чекають військовослужбовці з цієї частини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього