Бронзові медалі Кубку світу з фехтування на шаблях у спортивної школи Хмельницької АЕС
У столиці Греції Афінах пройшов етап Кубка світу з фехтування на шаблях.Бронзові медалі Кубку світу з фехтування на шаблях у спортивної школи Хмельницької АЕС
У столиці Греції Афінах пройшов етап Кубка світу з фехтування на шаблях. У командних змаганнях збірна України у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Ольги Жовнір стала переможницею етапу. Ця перемога вивела збірну України з 5 місця у світовій класифікації на третю позицію. Всього українки провели 4 зустрічі: в 1/16 фіналу перемогла японок (45:33), далі взяли верх над італійками (45:34), у півфіналі обіграли лідерів світового рейтингу американок (45:44) і у фіналі здобули впевнену перемогу над росіянками (45:35). У перший день змагань Ольга Харлан перемогла в особистому турнірі, обігравши у фіналі росіянку Софію Велику, тим самим піднявшись на золоту сходинку п’єдесталу пошани.
Аліна Комащук та Ольга Жовнір – вихованці спортивної школи Хмельницької АЕС, їх імена знані в світі спорту. Серед досягнень Ольги Жовнір найвища спортивна нагорода – золота олімпійська медаль в командних змаганнях з шаблі на Олімпійських іграх в Пекіні в 2008 році. У списку перемог Аліни Комащук золото в індивідуальних змаганнях чемпіонату світу з фехтування серед кадетів і юніорів у хорватському Поречі в 2013 році, а також індивідуальне золото чемпіонату світу та титул найсильнішої спортсменки планети у віковій категорії «кадети» – у 2010 році в Азербайджані.
Спортивні досягнення є візиткою і водночас гордістю ВП ХАЕС. Дванадцятьом спортсменам, вихованцям спортивної школи Хмельницької АЕС, присвоєно найвище спортивне звання «Заслужений майстер спорту України». Серед нетішинських спортсменів – 12 майстрів спорту України міжнародного класу, понад 60 майстрів спорту України.