Ось недавно мені потрапила одна газетка
«Незалежний громадський простір» в поштову скриньку, а знайомим роздали якісь молоді люди.
Почитав, а це спецвипуск цієї газети. Я раніше її читав й навідь купляв. Ця газета була друкованим варіантом сайту НГП.Тема для роздумів…Брудні ігри кандидатів…

Ось недавно мені потрапила одна газетка
«Незалежний громадський простір» в поштову скриньку, а знайомим роздали якісь молоді люди.
Почитав, а це спецвипуск цієї газети. Я раніше її читав й навідь купляв. Ця газета була друкованим варіантом сайту НГП. Й на своєму початку вона була досить така цікава з актуальними темами, цікавими аналітичними статтями. Через деякий час сторінки були не чотири, а вісім й всі кольорові.
Та потім вона щезла з поля зору тай пропала зовсім, а ось несподівано вона знов з`явилась.
Що мене насторожило, формат якийсь простий дешевий, але з написом «спецвипуск» тай без особливих відміток який це номер. Здалось що то була не газета, а політичний бюлетень з черговою пропагандою партії чи кандидата, а тут виявилось що газета піднімає тему голосувань 16-го січня з вказуванням зрадників, а далі статті як політики паряться на війні.
Ніби можна вірити але є але, я б повірив цьому виданню якби воно працювало кожен період свого видання (було раз на місяць), а тут воно раптово зникає й з`являється з спецвипуском та тиражем не 5000(як було) а аж 40.000 тис.прим. (не кожне друковане ЗМІ тим більш місцеве дозволить собі такий наклад ).
Це мене наштовхнуло на думку що то замовний тираж з метою когось облити брудом.
Дивлюсь в кінці газети на видавців засновників.
Раніш там були засновники Тараненко й ті хто створював сайт й газету,а зараз бачу зовсім інші прізвища.
Так тираж завеликий(таке задоволення не з дешевих) , хтось проплатив замовний матеріал й вирішив почати гру в передвиборчих перегонах таким чином з «чернухи».
Дуже прикро…що такі газети продаються якимось людям… які йдуть на вибори вже з арсеналом брудних технологій…
Нажаль чи сам відомий журналіст Тараненко, який був в засновниках та писав там статті-вже не є ані засновником ані автором статей в цій газеті.
Питання виникає, хтось продав газету? якомусь впливовому політику-бізнесмену для використання колись непоганого видання ..в такій пошлій грі.
Кому це вигідно?
А навело на думку ось що друкувався спецвипуск в м. Вінниця в ТОВ «Прес Корпорейшн ЛТД»
Почав думати й наводити справки… з деяких джерел конфіденційних дізнався що це видавництво начебто але не офіційно має відношення до бізнесмена колишнього голову Хмельницької РДА,а саме Коліщака Віктора, кандидата в нардепи. Як я пам’ятаю там була запекла боротьба на виборах в нардепи у 2012-му році, але він програв.
А що дивуватись? Он в блок Порошенко пішли журналісти і нічого…
То може й Тараненко хоче в депутати міської чи обласної ради? того він на сайті пише за тих кандидатів які комусь вигідно поливати брудом…Прикро…дуже прикро…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього