«BRUTTO» дасть концерт у Хмельницькому
BRUTTO – логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю \”Ляписа Трубецкого\” останніх років.«BRUTTO» дасть концерт у Хмельницькому
BRUTTO – логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю \”Ляписа Трубецкого\” останніх років. Їх стиль – маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. Виступ гурту – це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

Лідер групи, Сергій Міхалок:
\”Мої пісні \”Не Биць скотам\”, \”Рабкор\”, \”Броненосец\”, \”Грай\”, \”Воины света\” – лунали на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців! Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, – і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме!\”

Це розриваюча, невгамовна і зминаюча все підряд енергія. Стати її очевидцем і співучасником можна буде більш ніж в 20 містах України в лютому і березні 2015-го. Хмельничан запрошують 17 лютого на концерт, що відбуватиметься у нічному клубі «СВ», початок о 19.00. Вартість квитків — 120-200 грн. Їх можна придбати у касі філармонії, «СВ» і магазині «Мобістар». Довідки за телефоном 068-824-55-45.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього