Будинок в Норвегії продукує більше електрики, ніж споживає
В Норвегії побудували заміський житловий будинок, який виробляє в два рази більше енергії, ніж споживає. Будинок з від\’ємним споживанням енергії – це пілотний проект дослідницького центру ZEB (Zero Emission Building).Будинок в Норвегії продукує більше електрики, ніж споживає
В Норвегії побудували заміський житловий будинок, який виробляє в два рази більше енергії, ніж споживає. Будинок з від\’ємним споживанням енергії – це пілотний проект дослідницького центру ZEB (Zero Emission Building).
При будівництві будинку використовувалися найсучасніші конструкторські, інженерні та технологічні рішення. Дах експериментального житла зроблений з нахилом, щоб поглинати сонячне світло протягом року і сприяти природній вентиляції будівлі. Також житло сконструйоване так, щоб максимально використовувати переваги природного освітлення, при цьому не перегріваючи кімнати.
Крім того, зовнішній басейн підігрівається за рахунок надлишків тепла. Електромобіль заряджається від домашньої мережі і служить накопичувачем для надлишкової енергії, виробленої будівлею. Під час функціонування систем будівлі інженери будуть тестувати різні пристрої для опалення і підігріву води, вимірюючи їх ефективність.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього