Будні хмельницького батальйону територіальної оборони

Батальйон територіальної оборони охороняє державні рубежі від бойовиків. У тамтешньому районі поки все спокійно, військові дії не ведуться. Втім вояки у повній бойовій готовності. Днями їм доставили речі, котрі знадобляться в умовах війни

Будні хмельницького батальйону територіальної оборони
Батальйон територіальної оборони охороняє державні рубежі від бойовиків. У тамтешньому районі поки все спокійно, військові дії не ведуться. Втім вояки у повній бойовій готовності. Днями їм доставили речі, котрі знадобляться в умовах війни.

Донедавна ці чоловіки відточували бойові навички на рідній Хмельниччині, сьогодні тримають оборону у зоні АТО. Усі вони добровільно подалися до лав Збройних Сил. Кажуть, наступ тероризму змусив покинути рідні домівки і стати на захист Батьківщини.

Зараз вони боронять державний кордон. Бойові дії тут не ведуться, втім до Росії – рукою подати, отож на сторожі – цілодобово. Вояки додають: у разі наступу дати відсіч диверсантам – готові.

Умовами тутешнього табору бійці задоволені. Харчуються добре. Головний по кухні – Віктор Літвінов якразготує обід для вояків.

Готувати на цілий батальйон Вікторунавіть в задоволення. З продуктами, каже, жодних проблем, бо допомагають небайдужі.

Якщо з провізією добре, то з амуніцією проблем вистачає. Така ж ситуація і з військовоютехнікою.

Бронежилети бійцям територіальної оборони доставив народний депутат – Сергій Лабазюк. Разом із ними ще багато важливих речей. А ще поповнив тамтешній автопарк машиною. В порівнянні з тим, в якому стані наша армія була ще кілька місяців тому, навіть ця кількість амуніції робить її більш боєздатною. Та навіть попри готовність до останнього боронити країну, воювати ніхто не хоче. Усіх вдома чекають рідні, дружини та діти.

Залишити відповідь