Будуємо "Сильну Україну", або 1 000 гривень за Тігіпка на парламентських виборах
Цікаві пропозиції від штабу Тігіпка по Запорізькій області запропонували агітатори. Зокрема місцеві жителі все частіше пишуть у соціальних мережах, що саме Тігіпко пропонує найбільшу суму за \”душу\” на майбутніх виборах.Будуємо "Сильну Україну", або 1 000 гривень за Тігіпка на парламентських виборах
Цікаві пропозиції від штабу Тігіпка по Запорізькій області запропонували агітатори. Зокрема місцеві жителі все частіше пишуть у соціальних мережах, що саме Тігіпко пропонує найбільшу суму за \”душу\” на майбутніх виборах.
\”Надаєш у штаб Тігіпка 60 номерів телефонів знайомих і друзів. Їм телефонують від партії та пропонують погодитись проголосувати за їх \”дітище\”. Якщо виконуєш обіцянку отримаєш тисячу гривень\”, – повідомляє один із запорізьких активістів.
Це не єдина пропозиція від вищезгаданої партії. За меншу суму – можна просто охороняти Тігіпка. \”Одягаєш балаклаву та йдеш захищати Тігіпка особисто. Отримуєш 200 гривень. Щоправда тарифікація – маленька\”, – жартома додає активіст.
Така ситуація не лише у Запоріжжі. Жителі інших обласних центрів на сході країни також час від часу повідомляють у соціальних мережах про подібні випадки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього