Буковинські церкви отримують допомогу від подільських аграріїв
Буковинська перлина духовності. Свято-Вознесенський чоловічий монастир цими святковими днями приймав паломників. Пасхальна служба зібрала чимало прочан зі всієї України. При монастирі також діє притулок для сиріт.Буковинські церкви отримують допомогу від подільських аграріїв
Буковинська перлина духовності. Свято-Вознесенський чоловічий монастир цими святковими днями приймав паломників. Пасхальна служба зібрала чимало прочан зі всієї України. При монастирі також діє притулок для сиріт.

Великодні дзвони на Буковині цими днями закликали до молитви монахів зі Свято-Вознесенського монастиря. Тут, біля мальовничого села Банчени знаходиться відома на всю Західну Україну святиня. Дванадцять церков зосередилися в одному благодатному місці, яке було вибране Божим Знаком.

Як повідомляє телеканал \”Екслюзив\”, у чоловічому монастирі проживає 95 послушників. При церкві діє і притулок для дітей – близько чотирьох сотень юних вихованців зі всієї України знаходяться тут під покровительством священників. Посильний внесок у розвиток святині постійно робить благодійний фонд «Зміцнення громад».

Свою велич та незабутню історію монастир у Банченах примножує щодня. Настоятелі кажуть – без щедрих сердець на землі неможливо було б служити Богу. Тож дякують усім, хто допомагає в цей нелегкий для країни час.

На свято Великодня традиційно храм перетворюється на місце великої молитви та шанування – віряни та паломники зі всієї України не полишають можливості побувати в славетному Буковинському монастирі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього