Участь у конкурсі взяли дві фірми.
Сьогодні, 20 червня, у Хмельницькій міськраді оголосили результати конкурсу з утилізації звалищного газу на міському полігоні твердих побутових відходів. Як зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук, переможцем стало підприємство ТОВ «Біогаз Енерджі».«У конкурсі взяло участь дві фірми. Обидві мають досвід реалізації подібних проектів. Фірма ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища» реалізувало схожий проект у Вінниці, а ТОВ «Біогаз Енерджі» зараз працює в Івано-Франківську. Переможцем стало ТОВ «Біогаз Енерджі», із підсумковим балом від конкурсної комісії — 56,22», – повідомив заступник міського голови.

Конкурсна комісія оцінювала підприємства за трьома критеріями – надійність і досвід, найкращі умови використання об’єкту та найкоротші строки виконання конкурсу. ТОВ «Біогаз Енерджі» забов’язалось реалізувати його до кінця 2017 року.

Володимир Гончарук оголосив результати конкурсу. Фото: автора

Після кількох бюрократичних процедур і підписання договору, на Хмельницькому полігоні встановлять спеціальну апаратуру, яка із завчасно зроблених свердловин, витягуватиме звалищний газ. Для встановлення обладнання виділять окрему ділянку.

Рідна Хмельниччина

Залиште коментар

Також по темі

Хмельничани як можуть крадуть газ у Фірташа. Хмельницьказ виявив 116 фактів крадіжок

Впродовж опалювального періоду 2016-2017 років «Хмельницькгаз» виявив 116