Управління комунального майна Хмельницької міської ради спільно з міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності подали позов на ТОВ “Либідь” з вимогою звільнити частину підземного переходу у центрі Хмельницького.

Відповідне провадження 1 листопада відкрив Господарський суд Хмельницької області.

У позовні заяві сказано, що звільненнню підлягає частина підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв.м на вул Кам’янецькій, 21/1 у Хмельницькому по акту приймання-передачі балансоутримувачу – міському комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Також комунальники мають намір стягнути неустойки на суму 48 тис. грн. на користь Управління комунального майна.

Розгляд справи призначений на 18 листопада.

27 жовтня виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув заяву ТОВ  “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецька і відмовив на підставі заяви управління комунального майна. Таким чином, підпримємство до 2 листопада повинно було звільнити орендовані комунальні площі.

Разом з тим, у Господарському суді Хмельницької області розглядається позовна заява ТОВ “Либідь” про визнання неправомірною бездіяльністю Управління комунального майна Хмельницької міської ради та Виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо розгляду заяви ТОВ “Либідь” №449 від 01.08.2016р. про продовження договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вул. Камянецька, 21/1-А загальною площею 695 кв.м. на 4 роки 11 місяців.

https://ngp-ua.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього