У день професійного свята – Дня медичного працівника привітала колег головний лікар обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова

Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни підводить підсумки та вітає колегХмельницький обласний госпіталь ветеранів війни підводить підсумки та вітає колег

\”Бути медиком – це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка робота. Але разом з тим – це можливість відчути себе задоволеним і щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії!\”

У день професійного свята – Дня медичного працівника привітала колег головний лікар обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова.

\”Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з\’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.
Від усієї душі бажаю Вам здоров\’я, щастя та безхмарного неба.
Особливі слова варто сказати тим медикам, які працювали і продовжують працювати в зоні АТО. Робота в умовах бойових дій вимагає неабиякої мужності, сил і терпіння.
Нехай переможне світло добра і справедливості додасть сил та наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашого краю.\”

Оксана Валеріївна очолює заклад не так давно – з квітня цього року. Та вже за такий невеликий термін можна підвести перші підсумки.

За словами головного лікаря у госпіталі лікуються учасники Другої світової війни, ветерани та діти війни. Обладнання, яким користувались раніше, було морально і фізично застарілим, рентгенапарат працював ще з 1991 року і втратив свою діагностичну якість.
\”Хоча й кажуть, що в лікарні й стіни лікують, усі ми розуміємо, що головне для одужання пацієнта — кваліфікована робота лікарів і обладнання, з допомогою якого можна швидко та якісно повертати здоров\’я. У нас дуже кваліфіковані, фахові, розумні лікарі, але без хорошого обладнання й професіоналам високого класу працювати нелегко. Тому надзвичайно тішать “обновки”, які вдалося придбати для закладу.
За останні два місяці у госпіталі суттєво оновилено матеріально-технічну базу в частині забезпечення сучасним медичним обладнанням. Це дало можливість розширити спектр надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам.
Дякуючи керівництву області, придбали рентгенівський діагностичний комплекс, закуплено монітор для реанімаційного відділення, УЗД-пристрій, дизель-генератор для безперебійного електроживлення та проведено мережу Wi-Fi для комфорту пацієнтів і можливості постійного навчання персоналу.\”

Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни підводить підсумки та вітає колег
Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни підводить підсумки та вітає колег

Усього в шпиталі зараз 236 пацієнтів. Серед них кваліфіковану медичну допомогу отримують та проходять реабілітацію й учасники антитерористичної операції.
\”Госпіталі повністю укомплектовані кваліфікованими кадрами, що мають досвід роботи по реабілітації учасників бойових дій. Також зараз на базі госпіталю проводяться навчання для персоналу які зорієнтовані на професійну роботу з учасниками АТО. І на сьогоднішній день у закладі готові прийняти на лікування до 300 бійців.\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього