Бійці "Айдару" затримали російського "лейтенанта ДНР" із Хмельницьким корінням
Українські спецслужби забороняють телеканалам знімати відео з затриманими на Донбасі найманцями з Росії.Бійці "Айдару" затримали російського "лейтенанта ДНР" із Хмельницьким корінням
Українські спецслужби забороняють телеканалам знімати відео з затриманими на Донбасі найманцями з Росії.

Про це у своєму Facebook написав міністр інформаційної політики України Юрій Стець. \”Причиною, що спонукала мене написати цей пост, стала навіть не необхідність бути публічним і відкритим для суспільства.

А особисте зобов\’язання, дане усім, хто конструктивно критикував, порушував проблеми, задавав питання і теги. Отже, мені, як і вам, не подобається: відео з затриманими російськими найманцями, які приїхали знищувати мою країну немає на українських телеканалах, тому що їм через якісь \”важливі\” причин не дають знімати цих виродків наші спецслужби\”, – написав Стець.

Однак \”Фактам\” вдалося зняти відео допиту \”Айдаром\” затриманого російського добровольця з Ростова (Росія) Олександра Бондарука. За словами затриманого, він має українські корені. Він розповів, що через інтернет знайшов, як потрапити до бойовиків. Коли потрапив у \”ДНР\” пройшов 72 години лекцій з саперної справи справі. Після цього почав вчити інших. Після того, як всі пройшли навчання 36 людей забрали покупці. За словами полоненого їх забрали в Росію\”.

При затриманому були документи, включаючи військовий квиток. За словами затриманого, він займався тільки навчанням саперів. Йому видали автомат Калашникова. \”Я клянуся, що я нікого не вбивав\”, – заявив росіянин. Один раз він був в аеропорту Донецька, був там у полоні.

Затриманий каже, що фашистів в Україні він не бачив.

Відео можна переглянути перейшовши за цим посиланням

Джерело: fakty.ictv.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього