Бійці хмельницької спецроти "Богдан" повернулись з зони АТО
До Хмельницького повернулося 19 бійців спеціальної роти міліції «Богдан» на чолі із керівником групи, начальником Хмельницького міськвідділу міліції Василем Птащуком.Бійці хмельницької спецроти "Богдан" повернулись з зони АТО
До Хмельницького повернулося 19 бійців спеціальної роти міліції «Богдан» на чолі із керівником групи, начальником Хмельницького міськвідділу міліції Василем Птащуком.
— На щастя, всі приїхали живі, неушкоджені. Спілкуючись з хлопцями, я впевнився, що після короткого відпочинку вони будуть готові знову нести службу там, де їм визначить держава, — наголосив начальник УМВС України в області Олександр Розізнаний.
Василь Птащук розповів, що завдання перед бійцями стояли не з легких — це і охорона стратегічного мосту, і служба на блокпостах у Донецькій та Луганській областях. Але із поставленими завданнями хлопці впорались \”на відмінно\”.
В автобусі, який привіз бійців, була й одна чарівна жінка. Як виявилось, це Олена Сташевська із міста Красилів, чоловік якої служить добровольцем у спецроті \”Богдан\”. В той час, як чоловік боронив нашу державу на Сході, Олена була активною волонтеркою тут, на Хмельниччині — разом із однодумцями збирала гроші, ліки, продукти харчування. А потім зважилась і поїхала слідом за коханим, та кілька тижнів працювала на польовій кухні, тішачи наших бійців смачними борщами, ухою та іншими домашніми стравами.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.