Бійці з Хмельницького охороняють Харківщину
Бійці Хмельницького батальону тероборони вже тиждень несуть службу на прикордонних постах Харківщини.Бійці з Хмельницького охороняють Харківщину
Бійці Хмельницького батальону тероборони вже тиждень несуть службу на прикордонних постах Харківщини.
Посилення знадобилося ще й тому, розповідають в облдержадміністрації, що харківські мобілізовані вже кілька місяців захищають не свій регіон, а несуть службу в Луганській області.Як земляки облаштувалися, на вихідних приїхав перевірити Хмельницький губернатор Леонід Прус. Запевняє – харчування та проживання нарікань не викликають. Але гостинці все одно привіз.
\”Громадяни Хмільниччини зібрали гуманітарний вантаж, питну воду, продукти харчування, апарат обласної адміністрації зібрав одноденний заробіток, купили 4 бронежилети, також привезли. Громадскість активно підключається до цього, підвозять бронежилети, підвозять харчування\”, – каже Леонід Прус.
Бронежилети – знову болюча тема. Вони є не у всіх бійців тероборони. Як докуповувати, харківські та хмельницькі чиновники, а разом з ними і волонтери вирішують спільно. Але запевняють – без захисту бійці не залишаться.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього