Бійця з Красилівщини знайшли мертвим із ножем у серці
Руслана Яуса знайшли у наметі на військовому полігоні.Бійця з Красилівщини знайшли мертвим із ножем у серці
Руслана Яуса знайшли у наметі на військовому полігоні.

Розслідування триває, але правоохоронці схиляються до того, що подолянин покінчив із життям самогубством.
На початку тижня з\’явилося повідомлення про солдата з Хмельниччини, якого знайшли мертвим на військовому полігоні “Близнюки” під Запоріжжям. Ним виявився 34-річний боєць Руслан Яус – його по мобілізації призвав Красилівський районний військовий комісаріат.

Як повідомили у Хмельницькому обласному військкоматі, старший сержант Руслан Яус служив старшим оператором протитанкового взводу вогневої підтримки 23-го мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади. Сьогодні, 11 березня, за красилівчанином вирушив автомобіль, який поверне його додому. Тіло Руслана Яуса знаходиться у запорізькому морзі.

“Руслана Яуса призвали 23 квітня 2014 року. Службу проходив у криворізькому батальйоні, а після його розформування був направлений на доукомплектування запорізького 23-го батальйону територіальної оборони. Перебував у зоні АТО, під Маріуполем, але через зловживання спиртними напоями був відправлений на \”Близнюки\”, в місце постійного базування батальйону. За попередньою інформацією, те, що сталося, схоже на самогубство”, – прокоментував \”Індустріалції\” заступник військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату Михайло Логвінов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього