Бюджет Хмельниччини отримав понад 200 тисяч гривень туристичного збору
З початку року суб’єктами господарювання області сплачено до місцевих бюджетів 209 тисяч гривень туристичного збору.Бюджет Хмельниччини отримав понад 200 тисяч гривень туристичного збору
З початку року суб’єктами господарювання області сплачено до місцевих бюджетів 209 тисяч гривень туристичного збору, що на 43 тисячі гривень більше проти торішнього показника, повідомляють на сайті фіскальної служби України.
Лідером у туристичній галузі на Поділлі традиційно залишається місто Кам‘янець-Подільский, де працює найбільше історичних та культурних об’єктів. Приваблюють мандрівників також Хмельницький, Городок, Шепетівка, Летичів тв. Ізяслав.
Нагадуємо, що туристичний збір сплачується до місцевого бюджету за ставками, встановленими місцевими радами Хмельницької області, в межах від 0,5 до 1 відсотка вартості проживання за місцем розташування готелів, мотелів, санаторних закладів.
Платниками такого збору є: адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші закладами готельного типу, санаторно-курортні заклади; квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам та укладають договір про оренду майна; юридичні особи або фізичні особами – підприємці, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту