Бюджет Хмельниччини збагатився на 131 мільйон гривень

Бюджет Хмельниччини збагатився на 131 мільйон гривень
У Головному управлінні ДФС Хмельницької області повідомляють, що впродовж січня-червня 2015 року за користування землею юридичні та фізичні особи перерахували до місцевих бюджетів 131 мільйон гривень, збільшивши минулорічні надходження на 18,6 мільйона гривень.Бюджет Хмельниччини збагатився на 131 мільйон гривень
У Головному управлінні ДФС Хмельницької області повідомляють, що впродовж січня-червня 2015 року за користування землею юридичні та фізичні особи перерахували до місцевих бюджетів 131 мільйон гривень, збільшивши минулорічні надходження на 18,6 мільйона гривень.
При цьому левова частка плати за землю надійшла від юридичних осіб, в першу чергу промислових підприємств подільського краю, – 111,9 мільйона гривень.
Водночас фахівці фіскальної служби зазначають, що не очікуючи кінцевого терміну сплати, фізичні особи сплатили до бюджетів територіальних громад уже майже 20 мільйонів гривень плати за землю. Відтак, в області зареєстровано 3,3 тисячі юридичних осіб, які сплачують земельний податок, та 206 тисяч фізичних осіб – землекористувачів та орендарів земельних ділянок.
Відповідно до Податкового кодексу, фізичні особи, які мають на території України у власності або користуванні земельні ділянки, частки – є платниками земельного податку.
Щороку, до 1 липня територіальні органи ДФС направляють громадянам – платникам земельного податку та орендної плати за землю, податкові повідомлення – рішення для сплати земельного податку та орендної плати за користування землею. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, але не пізніше ніж – 29 серпня 2015 року.
У фіскальній службі області наголошують, плата за землю це не лише обов’язок перед державою, а й одне із джерел дохідної частини місцевої скарбниці. Адже від наповнення місцевого бюджету, саме від повноти та своєчасної сплати податків залежить добробут та стабільність розвитку нашого краю.

Залишити відповідь