Бюджет Поділля цього року збільшився на 73 мільйони гривень

Темпи росту надходжень у порівнянні до січня-жовтня 2012 року становлять 111 відсотків, або 153 мільйони гривень. Індикативні показники виконані на 108 відсотків.Темпи росту надходжень у порівнянні до січня-жовтня 2012 року становлять 111 відсотків, або 153 мільйони гривень. Індикативні показники виконані на 108 відсотків.

У наповненні місцевих бюджетів Поділля традиційно визначальним є податок на доходи фізичних осіб. Надходження з нього наразі склали 1 мільярд 74 мільйони гривень, що на 73 мільйони гривень більше, ніж торік.

Оскільки податок на доходи фізичних осіб є фундаментальним збором для наповнення скарбниць місцевих громад, і левова частка з нього надходить саме від оподаткування заробітної плати краян, фахівці регіонального представництва Міністерства доходів і зборів України, аби збільшити водночас, як доходи казни, так і домашніх бюджетів подолян проводять систематичну роз’яснювальну роботу з соціально несвідомими працедавцями, які виплачують своїм працівникам заробітну плату у розмірі, нижчому за мінімально дозволену законом.

Так, протягом січня-жовтня 2013 року на спільних з місцевою владою комісіях заслухано 1637 роботодавців, які при виплаті зарплат не досягли рівня дозволеного законом.

Ще 1942 учасники ринку праці повідомили про шляхи підвищення доходів тим, хто на них працює, на зустрічах у територіальних органах Міндоходів краю.

Результатом спільних зусиль усіх гілок влади області з детінізації фонду оплати праці стало підвищення рівня «білих» заробітків на 2292 підприємствах краю, і як наслідок доходів населення. Завдяки цьому скарбниці регіональних громад отримали додатково понад 820 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Інформацію про 617 безвідповідальних роботодавців, які не сприйняли мирних аргументів від представників влади та підрозділів Міндоходів, передано до органів прокуратури області.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього