За словами народного депутата України 7-го скликання Сергія Лабазюка, сьогоднішня ситуація на Сході країни не дає можливості для нормальної роботи економіки, оскільки більша частина коштів, які з\’являється в бюджеті, витрачається на потреби армії та Збройних сил

Бюджет та економіка Хмельницької області під загрозою?Бюджет та економіка Хмельницької області під загрозою?

Кабінет Міністрів України затягує із прийняттям державного бюджету на наступний рік. Згідно бюджетного законодавства ще 15 вересня уряд мав подати на розгляд Верховної Ради проект держбюджету. Однак досі головного фінансового документу країни на 2015 рік в стінах парламенту не бачили.

За словами народного депутата України 7-го скликання Сергія Лабазюка, сьогоднішня ситуація на Сході країни не дає можливості для нормальної роботи економіки, оскільки більша частина коштів, які з\’являється в бюджеті, витрачається на потреби армії та Збройних сил.
Попри це, зазначив нардеп, уряд має докласти максимум зусиль, аби кошторис на 2015 рік був прийнятий своєчасно. Адже це – своєчасна виплата заробітної плати бюджетникам, пенсій пенсіонерам та фінансування захищених видатків.
«Місцеві бюджети спустошені, платежі просто не проходять по казначейській службі. А скоро ще й опалювальний сезон і ситуація в газовій сфері не прогнозована… Тому Кабмін має застосувати всі необхідні важелі для того, аби належно справитись із викликами сьогодення», – підкреслив Сергій Лабазюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього