Бюджет Яценюка vs бюджет Азарова: знайди 10 відмінностей
\”А тепер, малята, дивіться-но сюди… Дали мені добрі люди проект бюджету почитати\”, – пише на Фейсбук журналістка Галина Плачинда.Бюджет Яценюка vs бюджет Азарова: знайди 10 відмінностей
\”А тепер, малята, дивіться-но сюди… Дали мені добрі люди проект бюджету почитати, – пише на Фейсбук журналістка Галина Плачинда. – Мустафа, не плач! Апарат Верховної Ради України – 674,139 млн.
У тому числі: Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети \”Голос України\” і журналу \”Віче\” 25,625 млн. Хтось із вас колись читав журнал \”Віче\”? Щоб хоч знати, що там друкують.. Мо` мемуари престарілих депутатів??
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України (ну, тобто, парафія завгоспа, туалетний папір там, водичка мінеральна на стіл начальству і теде) – 239,929 млн.
А ось яка цікава контора: Національна служба посередництва і примирення України – 10,985 млн. Скажіть мені, будь ласка, хто-небудь щось чув про таку службу? Чим вони займаються? Кого із ким примирюють? Жінок зі зрадливими чоловіками? І на які потреби їм десять лямів з бюджету виділяють?
Державне управління справами (Президент) – 983,855 млн.
У тому числі: фінансова підтримка санаторно-курортних закладів 49,730 млн. Це ж які санаторії, цікаво, ті, що в Криму?

Ідемо далі.
Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – 20,103 млн. Да-да, все та ж пані Лутковська. Свою своячку на посаду омбудсмена свого часу успішно пролобіював вірний васал Януковича, тодішній міністр юстиції Лавринович. Нате вам, пані Лутковська, замість люстрації – двадцять лимонів з бюджету…

А тепер найцікавіше.
З’ясувалося, що влада нас боїться. Дуже сильно. Тому що на орлів Авакова, тобто на Міністерство внутрішніх справ виділяється… 22,5 мільярди. А знаєте, скільки на Міністерство оборони? 16 млрд. Тобто, на армію в бюджеті-2015 закладено у півтора рази менше, ніж на ментів. Хтось там каже, що у нас війна? Де війна? Яка війна? Не чули про таке…

А ще хочете прикол?
Генеральна прокуратура України – 2,8 млрд.
Національна гвардія України – 2 млрд.
Питання на засипку – чому на Нацгвардію, яка сьогодні воює з ворогом, виділяється коштів менше, ніж на прокурорів, повноваження яких, до речі, у відповідності із прийнятим законом про прокуратуру, дуже сильно обрізані?
Антитерористичний центр Служби безпеки України 19,5 млн.
Управління державної охорони України 378 млн.
Ще раз повторю. Дев’ятнадцять мільйонів на боротьбу з тероризмом (нагадаю, у країні, в якій, типу, війна йде) – проти трьохсот сімдесяти восьми мільйонів на охорону для владних вельмож. Круто, да?

Або ось іще смішні циферки: Адміністрація Державної прикордонної служби України – 2, 8 млрд.
Державна судова адміністрація України – 4 млрд.
Ну, тобто, навіщо нам кордон з Росією, правда ж? Набагато ж важливіше – суддів пригодувати, вони ж іще знадобляться \”потрібні\” рішення виносити. А кордон – яка з нього користь?…

А ось іще один прикол з проекту держбюджету: \”Виконання боргових зобов\’язань за кредитами, залученими під державні гарантії, що використовуються для реалізації завдань та здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу – 1 862 734 тис. грн\”. Повторю. 1, 8 мілярди гривень ми з вами сьогодні змушені відривати від нашого і так злиденного бюджета за тих, хто пи%див дежравні кошти на Євро2012…Агов, пане Маркіяне Лубківський! Ви ж так обіжалися на мене, коли я сказала, що по вас давно буцегарня плаче… Не хочете допомогти своїй країні, обезкровленій війною? Їй ці без малого два мільярди ой знадобилися б – на армію…. Поверніть награбованого, хоч трішки…. \”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього