Бюджети місцевих громад Хмельниччини додатково отримали 79 мільйонів гривень
З початку нинішнього року до місцевих бюджетів Хмельницької області спрямовано 1 мільярд 780 мільйонів гривень податкових платежівБюджети місцевих громад Хмельниччини додатково отримали 79 мільйонів гривень
З початку нинішнього року до місцевих бюджетів Хмельницької області спрямовано 1 мільярд 780 мільйонів гривень податкових платежів. Темпи росту надходжень у порівнянні з січнем-листопадом 2014 року складають 105 відсотків або додаткових 79 мільйонів гривень.

Бюджетні призначення місцевих рад регіону виконані на 106 відсотків. В абсолютних цифрах це означає, що відповідно до завдань місцевих рад на січень-листопад 2014 року територіальні громади додатково отримали 100 мільйонів гривень.

«Забезпечення коштами місцевих бюджетів нашого краю має стратегічне значення, оскільки це реальна можливість для розвитку територіальних громад, які у нинішніх умовах відіграють першорядну роль у соціально-економічному поступі суспільства. Показово, що у цьому процесі такі надходження як податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок мають позитивну тенденцію до зростання. Відбувається це за рахунок зростання кількості соціально відповідального бізнесу та легалізації праці», – зауважив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

За прогнозами провідних фахівців регіонального представництва Державної фіскальної служби, тенденція до перевищення надходжень до місцевих бюджетів проти минулого року протягом грудня збережеться. Тим часом, надходження з основного сегменту місцевих бюджетів – податку на доходи фізичних осіб на сьогодні становлять 1 мільярд 283 мільйони гривень. Наступна за фінансовою потужністю складова доходів місцевих скарбниць, – плата за землю становить 221 мільйон гривень. Традиційно малий бізнес також перевищує прогнозні надходження до місцевих скарбниць, у його активі – понад 178 мільйонів гривень єдиного податку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього