Бюджетники області можуть на Новий рік залишитись без зарплатиГубернатор Хмельниччини Василь Ядуха заявив, що наразі є дефіцит коштів на заробітну плату бюджетникам краю.

Про це він сказав на засіданні бюджетної комісії обласної ради у середу, повідомляє прес-служба ОДА.Бюджетники області можуть на Новий рік залишитись без зарплатиГубернатор Хмельниччини Василь Ядуха заявив, що наразі є дефіцит коштів на заробітну плату бюджетникам краю.

Про це він сказав на засіданні бюджетної комісії обласної ради у середу, повідомляє прес-служба ОДА.

“Маємо дефіцит на заробітну плату. Ми звернулися з відповідними розрахунками до Кабінету Міністрів України і уже на сьогодні отримали 63 мільйони гривень додаткової дотації. Ще 31 мільйон потрібен, аби стовідсотково закрити питання виплати зарплати по всіх бюджетних установах області до кінця року. Наші розрахунки прийняли, сподіваємось, що як не було затримок із виплат, так і завершимо цей рік, вчасно все виплативши. Дотація поступила, її потрібно розподілити між територіями області”, – пояснив очільник області.

Ядуха додав, що темп виконання місцевих бюджетів по Хмельницькій області становить 106% , і за цим показником з 27 регіонів держави область утримує друге місце.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього