Бютівці рекомендують піти з посади секретарю Нетішинської міської ради
Секретарю Нетішинської міської ради Миколі Степаненку пропонують достроково склати повновання секретаря шляхом подання на розгляд міської ради особостої заяви.Секретарю Нетішинської міської ради Миколі Степаненку пропонують достроково склати повновання секретаря шляхом подання на розгляд міської ради особостої заяви.

Таке звернення сьогодні озвучив заступник голови фракції ВО “Батьківщина” у Нетішинській міськраді Валерій Бойко на позачерговій сесії міськради.

Бютівці закидають Степаненку (він є членом ВО “Батьківщина”) регулярне нехтування статутних вимог партії, порушення вимог положення про фракцію щодо солідарного голосування.

“Вами, з надуманих підстав, не підписані та зупинені як суспільно важливого, загально-державного, так і місцевого рівня рішення, прийняті депутатами міської ради”, – зазначається у зверненні бютівців.

Питання про дострокове припинення Степаненка місцеві обранці будуть розгялати на черговій сесії Нетішинської міськради 22 листопада.

Головного вимогою до нового претендента на посаду секретаря ради (за умови звільнення Степаненка) буде скасувати рішення про призначення виконувача обов’язків першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього