Біженцям з Донбасу пропонують їхати на Чукотку і в Магадан, Москва та Крим закриті
Федеральна міграційна служба РФ більше не буде надавати статус тимчасового притулку громадянам України в Москві та області, Санкт-Петербурзі, Чечні, Криму і Ростовській області.Біженцям з Донбасу пропонують їхати на Чукотку і в Магадан, Москва та Крим закриті
Федеральна міграційна служба РФ більше не буде надавати статус тимчасового притулку громадянам України в Москві та області, Санкт-Петербурзі, Чечні, Криму і Ростовській області.
Про це пише видання \”Коммерсант\”.
«У столичних відділеннях ФМС громадян України записують, щоб тільки віддати документи на отримання тимчасового притулку, на травень 2015 року», – заявила \”Ъ\” керівник комітету \”Громадянське сприяння\” Світлана Ганнушкіна.
Як зазначила заступник глави столичного управління ФМС Світлана Плешакова, в Москву проте продовжують прибувати вимушені переселенці з України. У прес-службі столичної мерії заявили, що додаткові гроші на них з бюджету Москви виділятися не будуть, оскільки в міському уряді не мають на це правових підстав – у зв\’язку з встановленою нульовою квотою на видачу тимчасового притулку.
Всього, за даними ФМС, в РФ за тимчасовим притулком і дозволом на тимчасове проживання звернулося понад 140 тис. осіб; 60 тис. отримали статус тимчасового притулку. Кількість вимушених переселенців в РФ, як зазначав раніше глава ФМС Костянтин Ромодановський, – порядку 500 тис. осіб.
Біженців приймають у себе як межуючі з Україною регіони (наприклад, Ростовська область) і регіони Центральної Росії, так і Далекий Схід. З 1 серпня в Камчатському краї введено режим надзвичайної ситуації – для того щоб задіяти матеріальні ресурси з крайового резерву для облаштування в регіоні біженців. На Камчатці готуються розмістити близько 800 біженців. Вони також їдуть на Чукотку, в Якутію, Магаданську і Тюменську області.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту