Бізнес-громада Поділля сплатила понад 14 мільонів гривень за торгові патенти
До місцевих бюджетів Хмельниччини цьогоріч надійшло 14 мільонів 145 тисяч гривень збору за провадження деяких видів підприємницької діяльностіБізнес-громада Поділля сплатила понад 14 мільонів гривень за торгові патенти
До місцевих бюджетів Хмельниччини цьогоріч надійшло 14 мільонів 145 тисяч гривень збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. З них протягом грудня до скарбниць місцевих громад краю вже сплачено 1,27 мільйона гривень «торгівельного збору». Про це повідомляють у державній фіскальній службі регіону.

За нормами Податкового кодексу України, збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності стягується із представників бізнес-спільноти, що отримують в установленому порядку торгові патенти та провадять: торговельну діяльність у пунктах продажу товарів, з надання платних побутових послуг за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України, торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти, діяльність у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей).

Нагадуємо, що отримати патент можна в центрах обслуговування платників при органах ДФС у Хмельницькій області. Для придбання торгового патенту суб’єкт господарювання повинен подати до органів фіскальної служби за місцем сплати збору заявку, а також для звірки пред’явити оригінали або нотаріально посвідчені копії документів, на підставі яких вона заповнювалася.
Торговий патент видається особисто фізичній особі-підприємцю або співробітнику, уповноваженому юридичною особою, у триденний термін з дня подання заявки. Датою придбання торгового патенту є зазначена в ньому дата.

Порядок, ставки та строки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, а також порядок придбання, використання та терміни дії торгового патенту визначені статтею 267 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього