Бізнес Хмельниччини минулого року поповнив місцеві скарбниці на понад 40 мільйонів   гривень
Понад 40 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів Хмельницької області від різноманітних суб’єктів господарської діяльності. Про це повідомили у регіональному представництві Міндоходів у Хмельницькій області.Бізнес Хмельниччини минулого року поповнив місцеві скарбниці на понад 40 мільйонів   гривень
Понад 40 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів Хмельницької області від різноманітних суб’єктів господарської діяльності. Про це повідомили у регіональному представництві Міндоходів у Хмельницькій області.

Подільські фермери, яких в області нараховується 1300, сплатили в казну краю більше п’яти мільйонів гривень фіксованого сільськогосподарського податку. Представники бізнес-спільноти Хмельниччини, що займаються продажем нафтопродуктів, а також скрапленого або стисненого газу, сплатили до скарбниць територіальних громад області майже півтора мільйона гривень збору за торгівлю цією продукцією. Понад 14 мільйонів гривень до місцевих бюджетів надійшло від підприємців за торгові патенти.

За інформацією державної фіскальної служби регіону, минулого року на Хмельниччині було перевиконано план надходжень до бюджету від виробництва та реалізації підакцизної продукції. Планові показники надходжень до місцевої скарбниці від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами виконано на понад 109 відсотків. При очікуваних 13,85 мільйона
гривень бюджет фактично поповнився на 15,11 мільйона гривень. До речі, зараз продаж підакцизної продукції відповідно до отриманих ліцензій здійснює 2247 суб’єктів господарювання на 3604 торгових об’єктах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього