З початку року суб‘єкти господарювання Хмельницької області забезпечують активну соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення, системно спрямовуючи на казначейські рахунки заплановані суми єдиного соціального внеску

Бізнес Хмельниччини направив на «соціалку» понад 2,5 мільярда гривень ЄСВБізнес Хмельниччини направив на «соціалку» понад 2,5 мільярда гривень ЄСВ

З початку року суб‘єкти господарювання Хмельницької області забезпечують активну соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення, системно спрямовуючи на казначейські рахунки заплановані суми єдиного соціального внеску. Як результат, на забезпечення соціальних виплат додатково спрямовано 45 мільйонів гривень.

За підрахунками фахівців регіонального представництва Державної фіскальної служби, найбільше коштів від сплати ЄСВ у січні-вересні поточного року надійшло від роботодавців на суму заробітної плати – 2,2 мільярда гривень, єдиного соціального внеску, нарахованого на суму грошового забезпечення військовослужбовців – 163 мільйони гривень, Значною є сплата єдиного внеску від фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб – 115 мільйонів гривень, від добровільної участі громадян у системі загальнообов’язкового державного страхування – 39 мільйонів гривень.

«Очевидно, що позитивних результатів надходжень ЄСВ вдалося досягти завдяки постійній цілеспрямованій співпраці з роботодавцями щодо бази, об’єкту та термінів сплати внеску, інформаційно-сервісного забезпечення цього процесу. Також визначальним фактором є високе громадянське сумління і патріотична налаштованість представників бізнесу нашого краю», – зауважив керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Отож, як свідчать оперативні аналітичні дані, протягом серпня поточного року уже мобілізовано 227,4 мільйона гривень внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування. Із загальної кількості поданих звітів 86 відсотків надіслано в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет.

Єдиний соціальний внесок є основним джерелом соціальних виплат на фінансування державних гарантій для незахищених верств населення. Саме тому для податківців одним із головних пріоритетів роботи є стабільність і повнота акумуляції до бюджету саме цього платежу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього