Бізнес Хмельниччини поповнив бюджет майже на 3 мільярди гривень
За підсумками дев‘яти місяців 2015 року бізнес Хмельниччини мобілізував до зведеного бюджету 2 мільярд 973,8 мільйона гривень податків та зборів.Бізнес Хмельниччини поповнив бюджет майже на 3 мільярди гривень
За підсумками дев‘яти місяців 2015 року бізнес Хмельниччини мобілізував до зведеного бюджету 2 мільярд 973,8 мільйона гривень податків та зборів. При цьому темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на 34 відсотки. В абсолютних цифрах це становить більше на 749 мільйонів гривень по відношенню до рівня минулого року, повідомляє фіскальна служба Ураїни.
Загалом державний бюджет отримав від підприємницької громади нашого краю 1 мільярд 341 мільйон гривень податкових надходжень. Темп росту по відношенню до показників минулого року склав 127 відсотків, що більше на 283 мільйони гривень.
Основним бюджетоформуючим сегментом державної казни на сьогодні є податок на додану вартість, який досяг сумарного показника у розмірі 530 мільйонів гривень, другу позицію посідає податок на доходи фізичних осіб, який склав 460 мільйонів гривень, податку на прибуток сплачено у сумі 224 мільйони гривень.
За твердженням фахівців координаційно-моніторингового управління регіонального представництва фіскальної служби, позитивний цифровий стрибок у надходженні податку на додану вартість в розмірі більше 50 мільйонів гривень зумовлений його електронним адмініструванням, яке дало можливість упередити різного роду схемні махінації і забезпечити прозорість і системність сплати ПДВ.
«Якісне системні зміни у адмініструванні податків, в першу чергу система електронного адміністрування ПДВ реально сприяють поліпшенню умов ведення бізнесу. Для того, що впевнено йти далі у запровадження прозорої, простої, справедливої і ефективної системи сплати податків, ми сподіваємось на співпрацю з громадськістю Хмельниччини, яка демонструє конструктивізм і державницьку позицію у вирішенні проблемних питань податкової та митної політики на всеукраїнському рівні», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.
Варто додати, що скарбниці територіальних громад Хмельницької області з початку року наповнились на 1 мільярд 633 мільйони гривень податків і зборів. Це більше на 40 відсотків по відношенню до минулого року, або на 466 мільйонів гривень.
На позитивне наповнення скарбниць місцевої спільноти сутт‘єво вплинули надходження з податку на майно, а це – транспортний податок, земельний податок та на податок на нерухоме майно. Загалом ці платежі склали 263 мільйони гривень, що більше на 75 мільйонів гривень до минулого року. Свої бюджетні плюси приніс місцевим громадам і акцизний податок з роздрібного продажу, якого сплачено у сумі 141 мільйон гривень.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту