Бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету понад півмільярда гривень

Бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету понад півмільярда гривень
Ефективним результатом роботи митниці Хмельниччини у січні-травні 2015 року стало перерахування до державного бюджету 526,4 мільйона гривень, що становить 106,5 відсотка до індикативного показника та на 56,8 мільйонів гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.Бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету понад півмільярда гривень
Ефективним результатом роботи митниці Хмельниччини у січні-травні 2015 року стало перерахування до державного бюджету 526,4 мільйона гривень, що становить 106,5 відсотка до індикативного показника та на 56,8 мільйонів гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зрослі митні платежі були сплачені 492 суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, які здійснювали митне оформлення товарів на митниці протягом п‘яти місяців поточного року.

Так, протягом вказаного періоду інспекторами відомства оформлено 11696 митних декларації, з яких 97,5 відсотка подано в електронному виді. При цьому середній час митного оформлення однієї митної декларації у січні – травні 2015 року склав 1 год. 14 хв.: однієї імпортної декларації – 1 год. 27 хв., однієї експортної – 1 год. 5 хв.

Загалом працівниками митниці оформлено 267 тисяч тонн різноманітних вантажів вартістю майже 4 мільярди гривень.

Зокрема, з терен Хмельниччини експортовано 190 тисяч тонн товарів на загальну суму майже 2 мільярди гривень. В основному, бізнес-спільнота краю вивозила за кордон сантехнічні вироби з фарфору, текстильні вироби, зернові культури та продукти харчування. Найбільшими споживачами подільського краму були Польща, Німеччина, Латвія та Ірак.

Іноземці ж у січні-травні 2015 року здебільшого поставляли подільським партнерам запчастини до автомобілів та промислові вироби.

«Фахівці митниці активно сприяють розвитку партнерських стосунків подолян із зарубіжними партнерами. Йдеться передусім про якісне сервісне електронне обслуговування суб‘єктів ЗЕД, налагодження дієвого безпосереднього діалогу з бізнесом, передусім проведення «круглих столів» та семінарів з роз‘яснення норм митного законодавства та преференцій, які надає Євросоюз українським підприємцям для розвитку міжнародної торгівлі». – зауважив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Залишити відповідь