Бізнес Хмельниччини за кордоном втричі більше продає, ніж купляє
У першому півріччі 2015 року у зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС 326 суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності експортували до 52 країн світу 224 тисячі тонн різноманітних вантажів на суму майже 2 мільярди гривеньБізнес Хмельниччини за кордоном втричі більше продає, ніж купляє
У першому півріччі 2015 року у зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС 326 суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності експортували до 52 країн світу 224 тисячі тонн різноманітних вантажів на суму майже 2 мільярди гривень, повідомляють на сайті Державної фіскальної служби України.
В основному бізнес-спільнота краю поставляла подільські товари до країн Євросоюзу. Здебільшого це санітарно-технічні вироби з фарфору та килимові вироби, сільськогосподарська продукція, трансформатори, набори меблів з дерева.
Одним із основних стратегічних експортних партнерів є Польща. Так, польські контрагенти придбали товарів з Хмельниччини на суму майже 200 мільйонів гривень. Також серед покупців нашої продукції є Німеччина, Латвія, Нідерланди, Бельгія, а також країни Азії та Африки.
Відповідно, протягом першого півріччя 2015 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 6018 митних декларацій в режимі «експорту», з яких 99 відсотків подано в електронному виді.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення