Бізнесове Поділля у січні продало за кордон продукції на 18 мільйонів доларів США Експортери Хмельниччини розпочали рік з активної зовнішньоекономічної діяльності: ще до завершення січня ними відправлено за кордон 42 тонни вантажів.Експортери Хмельниччини розпочали рік з активної зовнішньоекономічної діяльності: ще до завершення січня ними відправлено за кордон 42 тонни вантажів.

При цьому інспектори Хмельницької митниці Міндоходів оформили 690 експортних митних декларацій. Примітно, що 99 відсотків декларацій подано в електронному вигляді.

Майже половина подільського експорту поповнила ринки Росії. Проте є попит на подільські товари й у Польщі, Литві, Німеччині, Іраку, Казахстані та інших країнах. Здебільшого за кордон вивозилися електричні трансформатори великої потужності, деревина, збіжжя та продукти харчування.

Так, медом з Хмельниччини наразі смакують у Німеччині, Польщі та Чехії. Курячі яйця подільських птахівників з’явилися на ринку Іраку та Туреччини. Соєві боби та кукурудза попрямували до Польщі, Росії й Литви. Незмінними експортерами подільської деревини залишаються Словаччина, Румунія, Німеччина, Австрія та Бельгія. Килимове покриття з нашої області застелять свої домівки та офіси росіяни. Також вони користуватимуться нашими газовими лічильниками та санітарно-технічними виробами з фарфору, крім того ця продукція знайшла покупців в Узбекистані та Монголії.

«Завдяки використанню електронних сервісів Міндоходів оформлення однієї експортної декларації сьогодні займає в середньому 37 хвилин. Удосконалення системи адміністрування податків, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу та мінімізація часу на проведення митних процедур – ось наші сьогоднішні пріоритети в роботі», – відзначає начальник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко.

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього