Центральний парк Хмельницького успішно охороняє велопатруль
Майже місяць територію найбільшого у Хмельницькому парку відпочинку охороняють міліцейські велопатрулі.Центральний парк Хмельницького успішно охороняє велопатруль
Майже місяць територію найбільшого у Хмельницькому парку відпочинку охороняють міліцейські велопатрулі. Їх появою місто завдячує місцевим підприємцям, які вийшли з такою ініціативою до керівництва міськвідділу міліції і подарували правоохоронцям велосипеди на необхідну форму. Повідомляє про це прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

— Велопатруль — це необхідність, яку побачили самі підприємці, вони попросили нас про його створення. І це себе виправдало. Сьогодні велопатруль з моменту своєї появи не допустив жодного правопорушення у парку, в тому числі і вчинення дрібних адміністративних правопорушень таких, як розпиття спиртних напоїв, хуліганства тощо, — розповів журналістам начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин.

Несення служби на велосипедах у перші ж дні показало чимало переваг перед пішим патрулем. Територія парку становить 140 га, і раніше патрульним, щоб пройти маршрут лише в один бік потрібно було, щонайменше, 30-40 хвили. Тепер на об‘їзд вони витрачають всього 5-7 хвилин, наїжджаючи за зміну 50-70 км. Завдяки тому, що підприємці мають прямий мобільний зв‘язок з патрулями, правоохоронці швидко реагують на найменше правопорушення, оперативно дістаючись до місця події на велосипедах.

На черзі за вело патрулем — відновлення мотопатрулювань, які дозволять перекрити зони, важкодоступні для автомобільних патрулів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього