Cервісні центри Міндоходів Хмельниччини працюють до "останнього відвідувача" За дорученням Міністра доходів і зборів Олександра Клименка Центри обслуговування платників податків у період подачі річної звітності працюють у посиленому режимі за принципом „до останнього відвідувача”.За дорученням Міністра доходів і зборів Олександра Клименка Центри обслуговування платників податків у період подачі річної звітності працюють у посиленому режимі за принципом „до останнього відвідувача”.

Загалом протягом січня кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників склала майже 70 тисяч, фахівцями надано понад 8 тисяч адміністративних послуг. Серед найбільш затребуваних: видача реєстраційного номера облікової картки платника податків та довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків, реєстрація книги обліку доходів і витрат платника єдиного податку та реєстрація книги обліку розрахункових операцій.

З метою створення максимально зручних умов для подання податкової звітності через Центри обслуговування платників створено додаткові місця для реєстрації податкової звітності та забезпечено надання консультацій і роз’яснень щодо заповнення звітності.

Крім того платники можуть скористатися сервісом електронного декларування. Подача звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів. Для того, щоб скористатися можливостями сервісу платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати який можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.

«У перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік з окремих видів податків. Крім того, триває й компанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року. Як правило, у цей період різко зростає кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників. Зокрема, для уникнення дискомфорту організовано попередній запис відвідувачів на день та час подачі звітності чи отримання ключа цифрового підпису. Ххотів би звернутися до платників з проханням вчасно, не відкладаючи на останній день, подати звітність. Це зекономить час як безпосередньо звітуючим, так і нашим фахівцям», – підкреслив перший заступник начальника регіонального представництва Міндоходів Володимир Михайлюк.

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього