Частина активістів Хмельницького Майдану об’єдналися у Громадський КонвентМета об’єднання — координація дій та взаємодія між протестувальниками.Мета об’єднання — координація дій та взаємодія між протестувальниками.

“Громадський Конвент не оформлений юридично у громадську організацію, це платформа для об’єднання та самоорганізації хмельничан. Хочемо, щоб до нас приєднувалося все більше людей, які бажають змін”, – розповіла представник Громадського Конвенту Ірина Койда.

Одним із перших рішень Громадського Конвенту стало утворення мережі колективного захисту “Свої”, яка покликана забезпечити безпеку учасників Євромайдану.

“Свої” діють на трьох рівнях: миттєвий захист активістів, системна підтримка та всеукраїнська солідарність. Одна з функцій — юридична допомога, зокрема, надання адвокатів у разі затримання, як це сталося під час затримання шести активістів Хмельницького Майдану.

Також Конвент розробив перелік вимог, за які вони виступають. Це, зокрема, переформатування більшості у Верховній Раді та обрання нового спікера; відновлення Конституції 2004 року; скасування законів 16 січня; амністування та звільнення з-під варти затриманих і засуджених майданівців; звільнення від відповідальності тих, хто захоплював державні споруди; відставка Президента і позачергові вибори; створення новго “перехідного” уряду тощо.

Долучитися та Громадського Конвенту та мережі “Свої” можна, відвідавши координаційне засідання, що відбувається щопонеділка та щочетверга у приміщенні Хмельницької міської ради (зала засідань) о 18.30, та за телефоном гарячої лінії (097)191-22-76.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього