а кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, проведено поточний ремонт однієї сторони тунельного проїзду Вітряної брами
Частину тунельного проїзду Вітряної брами у Кам'янець-Подільському відремонтованоЧастину тунельного проїзду Вітряної брами у Кам'янець-Подільському відремонтовано
За кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, проведено поточний ремонт однієї сторони тунельного проїзду Вітряної брами.
Найближчим часом буде відремонтовано й іншу частину. Так, на фото можна побачити в якому стані перебував тунельний проїзд з обох боків.
Для довідки:
Вітряна брама — брама в Старому місті Кам\’янця-Подільського, що примикає до башти Стефана Баторія. У комплексі з баштою брама є пам\’яткою містобудування та архітектури України національного значення. Вітряна брама суцільним кам\’яним муром з\’єднувалася з Турецьким бастіоном. Через Вітряну браму до міста в\’їжджали всі, хто прибував до Кам\’янця-Подільського з півночі. Так, у жовтні 1846 року, в\’їхавши через цю браму, розпочав тижневе знайомство з містом 32-річний поет і художник Тарас Шевченко. А через кілька років через цю браму в\’їжджали до міста 15-річний Степан Руданський (1849 рік), 17-річний Анатолій Свидницький (1851 рік), щоб розпочати навчання в Подільській духовній семінарії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього