Чемеровецька ТВК звинувачує кандидатів від Опозиційного блоку у фальшуванні документів
Чемеровецька ТВК звернулась до правоохоронних органів і СБУ із заявою про фальшування документів місцевою організацією партії «Опозиційний блок».Чемеровецька ТВК звинувачує кандидатів від Опозиційного блоку у фальшуванні документів
Чемеровецька ТВК звернулась до правоохоронних органів і СБУ із заявою про фальшування документів місцевою організацією партії «Опозиційний блок».

1 жовтня Чемеровецька міська виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатам від місцевої організації партії «Опозиційний блок», оскільки, як запевняють у ТВК, партійці не повідомили їх про проведення зборів. Для оскарження цього рішення представники партії звернулися до Хмельницького окружного адміністративного суду, надавши у судову інстанцію довідку про перелік прийнятих комісією документів, де вказано і повідомлення про збори. Крім того, розповідає голова ТВК Олексій Марків, на засідання суду партійці привели двох свідків, які говорили, що представники партійної організації принесли повідомлення, але комісія його не прийняла.

6 жовтня адміністративний суд зобов’язав ТВК прийняти документи для реєстрації кандидатів від Чемеровецької міської організації партії «Опозиційний блок». Однак голова ТВК з судовою постановою не погоджується. За його словами, надана партійцями довідка сфальшована, тож суд ввели в оману.

7 жовтня, повідомляє кореспондентка «Точки ОПОРИ», комісія звернулась до правоохоронних органів і СБУ із заявою про фальшування документів та подала позов до Вінницького апеляційного адміністративного суду. Розгляд справи заплановано на 10 жовтня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього