Чемпіон Хмельницького з футзалу зіграє на престижному турнірі «Summer Futsal Fest»
24-26 липня в Одесі відбудеться другий щорічний турнір «Summer Futsal Fest».Чемпіон Хмельницького з футзалу зіграє на престижному турнірі «Summer Futsal Fest»
24-26 липня в Одесі відбудеться другий щорічний турнір «Summer Futsal Fest». Цей турнір – спільний проект Аматорської футзальної ліги України (АФЛУ) та Федерації футзалу м. Київ (ФФзК).

У порівнянні з минулим роком у форматі турніру відбулися істотні зміни. Кількість команд-учасниць зросла до тридцяти двох, і зіграють вони фактично два окремих турніри на майданчиках 20 на 40 метрів із різним покриттям – штучна трава (міні-футбол) і терафлекс (футзал). Формула розіграшу в турнірах буде однаковою. На попередньому етапі шістнадцять команд, розбитих на чотири групи, зіграють кожна з кожною (по 15 хвилин тайм «брудного» часу, остання хвилина кожного тайму – «чистий» час). Команди, що посіли перші-другі місця в кожній групі, виходять в «Вищу лігу», команди, що зайняли треті-четверті місця в кожній групі, виходять у «Першу лігу». На другому етапі гри пройдуть за системою «плей-офф» – чвертьфінали, півфінали та фінали. У півфіналах та фіналах команди зіграють по двадцять хвилин «брудного» часу, остання хвилина кожного тайму – «чистий» час. Матчі за третє місце не передбачені. У разі нічиєї команди відразу пробивають серію пенальті – по три.
Попередній склад учасників (міні-футбол):

ПСВ (Одеса), Manzana-2, АБіП, RED, Django Stars, Укрексімбанк, VIT, Конструктив, MOdas (усі – Київ), Атлетик (Бровари), Інтер (Донецьк), Ніка-Тера (Миколаїв), Зоря (Стремигород) , Алектор (Очаків), Ансерглоб (Херсон), Патріот (Тульчин).

Попередній склад учасників (футзал):

МКВ, Чорне море, Sea Gate, Uni-Laman Group, Trans Ocean, Фаетон (усі – Одеса), Епіцентр К3, PARTIZAN, Спец-Бетон, ТЕКС Україна (усі – Київ), Карабах (Москва), Спортлідер-3 (Хмельницький), Атлет, Промінь (обидва – Житомир), Металіст (Миронівка), Комфорт-Сервіс (Рівне).

Команди будуть розділені на кошики за територіальною ознакою, жеребкування пройде 21 липня в Києві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього