Чемпіонів Європи з регбі привітали у Хмельницькій міській раді
Днями у французькій Тулузі збірна України виборола звання чемпіонів Європи з регбі-15 серед молоді, вигравши у команд Сербії, Чехії та Литви. До складу гравців збірної команди нашої держави входить троє хмельничан Олексій Білик, Роман Гуцалюк і Валерій Міль. Сьогодні виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський зустрівся з чемпіонами та їхніми наставниками у своєму робочому кабінеті.Чемпіонів Європи з регбі привітали у Хмельницькій міській раді
Днями у французькій Тулузі збірна України виборола звання чемпіонів Європи з регбі-15 серед молоді, вигравши у команд Сербії, Чехії та Литви. До складу гравців збірної команди нашої держави входить троє хмельничан Олексій Білик, Роман Гуцалюк і Валерій Міль. Сьогодні виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський зустрівся з чемпіонами та їхніми наставниками у своєму робочому кабінеті.

«Я гордий за наших спортсменів. З ігрових видів спорту сьогодні тільки регбі представляє місто Хмельницький на світовій арені. Вдячний президенту Хмельницької федерації регбі Олегу Плахотнюку, що за останні роки так підняв регбі. Всі ви молодці. Приємно, що ви так активно беретесь за розвиток регбі і це дає результат. У такий важкий для країни час популяризація України – спортивної, жвавої і здорової, в Європі дуже важлива. Міська рада за три роки майже у двічі збільшила фінансування на регбійну команду, якщо у 2013 році це було 70 тис. грн., у 2014 – 100 тис. грн., то у 2015 передбачено вже 158 тис. грн. на розвиток цього виду спорту. Ми і в подальшому будемо робити все, щоб збільшити фінансування і підтримати молодих спортсменів, а від вас і надалі очікуємо гарних результатів»,- сказав Костянтин Чернилевський.

altЧемпіонів України та їхніх тренерів – старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Хмельницького національного університету Олега Квасницю і тренера-викладача ДЮСШ “Буревісник” Олександра Мігунова за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Хмельницькому, особисті досягнення у чемпіонаті Європи по регбі -15 виконуючий обов’язки міського голови нагородив грамотами з врученням цінних подарунків. Костянтин Іванович побажав хлопцям подальших успіхів у спорті, йти тільки вперед, і щоб Гімн України якомога частіше звучав і на чемпіонатах Світу.

У свою чергу Олег Плахотнюк урочисто запросив Костянтина Івановича на першу гру чемпионату Украины по регби-15, яка відбудеться у Хмельницькому 18 квітня на стадіоні ДЮСШ №1 о 16.00. Це буде один з трьох матчів національної першості Украины з класичного регбі, команда «Хмельницкий» змагатиметься зі збірною Рівненської області.

У цьому поєдинку Олексій Білик, Роман Гуцалюк і Валерій Міль, які вже відіграли у юнацькій збірній, будуть представляти місто у складі дорослої команди регбі.

«Ми підняли планку вже досить високо. Будемо так слідувати і принесемо не одні нагороди в цьому році як у дитячих змаганнях, так і у дорослих. Перемога буде за нами», – запевнив президент Хмельницької обласної федерації регбі.

У неформальній бесіді, за чаєм, учасники зустрічі поділилися враженнями від змагань чемпіонату Європи, поспілкувалися на теми розвитку регбі в місті Хмельницькому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього