Через 3 години у Хмельницькому стартує грандіозний забіг «INTERSPORTUKRAINERUN 2016»
В Хмельницькому відбудеться грандіозний забіг «INTERSPORTUKRAINERUN 2016». Цього року одночасно стартуватимуть два міста – Київ і Хмельницький.Через 3 години у Хмельницькому стартує грандіозний забіг «INTERSPORTUKRAINERUN 2016»
В Хмельницькому відбудеться грандіозний забіг «INTERSPORTUKRAINERUN 2016». Цього року одночасно стартуватимуть два міста – Київ і Хмельницький. Захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Організатор змагань у Хмельницькому – управління молоді та спорту міської ради.
Таке спортивне свято у нашому місті відбудеться вперше. Долучитися до марафону запрошують усіх бажаючих: від дорослих до наймолодших. На учасників забігу очікують дистанції на 1, 2, 5 та 10 км, приємні подарунки та сюрпризи від спонсорів. У рамках цього заходу відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км).
Стартуватиме забіг о 14.35 з майдану Незалежності. О 12.00 тут транслюватиметься забіг у столиці. Зареєструватись для участі можна на сайті: www.intersportrun.org.ua, або ж у день проведення змагань. На майдані Незалежності працюватиме секретаріат.
У зв’язку із проведенням заходу з 14.35 до 15.15 год. буде обмежено рух автомобільного та громадського транспорту вулицею Соборною та з 14.35 до 18.10 год. – вулицями Героїв Майдану та Проскурівською, сайт Хмельницької мвської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього